Svetainės medis Į pradžią

Vandens filtrai. Vasaros sezono AKCIJOS. Gerbiami lankytojai, prieš užsisakydami vandens filtravimo įrenginį susisiekite Kontaktuose nurodytais tel. nr. ar el. paštu tam, kad galėtume įsitikinti įrangos tinkamumu, Jūsų, konkrečiu atveju. VANDENS FILTRAI.

Vandens filtrai geriamam vandeniui RO 5; RO 6; RO 7; RO 8 atbulinis - atvirkštinis osmosas Vandens filtrai, Automatiniai vandens filtrai kaina Akcija vandens filtrai Akcijos vandens filtrams Kasetiniai vandens filtrai RO membrana kainos

Oro kompresoriai » Aerografo pasirinkimas pradedantiesiems

 • Aerografo pasirinkimas pradedantiesiems

  Aerografo pasirinkimas pradenčiąjam - sudėtingas ir keblus klausimas. Žemiau pateiksime informaciją, kuri Jums padės apsispręsti dėl aerografijai būtinų reikmenų pasirinkimo.

  Jūsų įgūdžiai?
  Jei dar tik pradedate užsiimti aerografija, Jums nereikia pirkti brangiausiai kainuojančių aerografų modelių. Visų pirma, Jums bus sunku ar net neįmanoma įvertinti visų jo galimybių, ir, antra, galite sulaužyti kai kurias aerografo detales (pvz., adata ar kt.). Žinoma, sugadintų dalių galima įsigyti ir pakeisti, bet jeigu buvo pirktas brangus aerografas tai komplektuojančios aerografo detalės, be abejonės, bus labai ir labai brangios. 
  Kita vertus, jei esate pasiryžęs užsiimti aerografija, pačio pigiausio aerografo modelio pasirinkimas vargu ar tikslingas, nes paprasčiausiai galite neigyvendinti sau iškeltų užduočių dėl prastos aerografo kokybės ar jo galimybių. Bėgant laikui Jūs greitai "išaugsite" ir turėsite pirkti kitą aerografą. Bet kokiu atveju du, trys ar daugiau aerografų, su skirtingomis techninėmis charakteristikomis, visada geriau nei vienas.

  Kokį oro šaltinį naudojate?
  Tai labai svarbus klausimas, nes be oro - aerografas tik brangus, blizgantis metalinis žaisliukas.
  Pasirinkdami aerografą automatiškai turite pasirinkti ir oro tiekėją - oro kompresorių. Oro kompresorius - pakankamai brangus įrengimas.

  Pasirinkdami aerografą privalote atkreipti dėmesį  į oro kompresoriaus technines charakteristikas, kurios dažniausiai apibūdinamos kaip galimybė gauti tam tikrą oro kiekį per tam tikrą laiką. Pvz. 10 ar 15 litrų per 1 min. (10ltr/min). Gali būti pateikti ir kitokie mato vienetai, tačiau labai svarbu, kad aerografo keliamus reikalavimus atitiktų oro kompresoriaus galimybės.

  Kokius darbus ketinate atlikti?
  Jei ketinate atlikti subtilius darbus atminkite šiuos dalykus: minimalus dažomas ir minimalus linijos storis nustatomas atsižvelgiant į du veiksnius:
   
  1. Aerografo adatos diametro.
  2. Atstumo tarp aerografo ir purškiamo paviršiaus.
   
  Be kita ko reikia, kad aerografo modelis būtų su vidine dažų - oro sumaišymo funkcija. Labai preciziškiems ir  smulkiems darbams atlikti reikalinga kuo mažesnio diametro adata.
  Jei ketinate dažyti vidutinį ir santykinai didelį paviršių, adatos skersmuo turi būti didinamas, be to, galite naudoti aerografą su išorės maišymo galimybe. Šie aerografai yra paprastesni, kaip taisyklė, jie ir pigesni.

   Aerografų tipai

   Visi aerografai (Airbrush) skirstomi į du pagrindinius tipus, t.y. viengubo veikimo (Single action) ir dvigubo veikimo (Double action).aerografu tipai

  Viengubo veikimo (Single action) aerografas

  Viengubo veikimo aerografuose, paduodamas dažų ir oro kiekis valdomas vieno mygtuko paspaudimu. Reguliuoti dažų kiekį į oro srautą galima sukinėjant dažų kiekio padavimo varžtelį. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą norėdami keisti paduodamų dažų kiekį - turėsite nutraukti darbą. Tokio tipo aerografai skirti paprastiems darbams.

  Dvigubo veikimo (Double action) aerografas

  Dvigubo veikimo aerografas suteikia dideles galimybes piešimui - jame mygtukas juda į viršų ir į apačią bei į priekį ir atgal. Spaudžiate mygtuką į apačią - paduodamas tik oras be dažų. Kuo labiau spaudžiate mygtuką atgal - tuo didesnis dažų kiekis paduodamas į oro srautą. Tokiu būdų Jūs galite kontroliuoti piešiamų linijų storį bei dažų sodrumą piešimo metu. Tai ne visuomet būtina, bet menininkams tai labai reikalinga. Patyręs menininkas gali naudotis tiek viengubo tiek ir dvigubo veikimo aerografais, tačiau didesnė dalis darbo vistiek atliekama su dvigubo valdymo aerografu.

  Aerografas (mechanizmo principas)

  aerografo sandara dalys

  1. Dažų bakelio dangtelis
  2. Aerografo valdymo mygtukas
  3. Bakelis dažams
  4. Spyruoklės ašis
  5. Adata
  6. Dangtelis ir prietaiso rankenėlė
  7. Adatos padėties reguliatorius
  8. Įvorė
  9. Spyruoklė
  10. Oro padavimo vožtuvas
  11. Vožtuvėlio spyruoklė
  12. Oro žarnelė aerografui
  13. Aštri adata
  14. Adatos dangtelis.

   

   

   

   

  Normalus oro tekėjimo srautas užtiktrinamas kai oro slėgis 1-3 bar. Kuo didesnis slėgis, tuo tikslesnys purškimo procesas, tuo pačiu reikia paminėti, kad sunkiau ir valdomas. Pernelyg mažas oro slėgis neužtikrins kokybiško dažų purškimo proceso, tai pastebėsit, nes darbas bus atliktas grubiai. Priminsime dar vieną taisyklę - kuo tirštesnius dažus naudosite - tuo oro slėgis t.b. didesnis. Labai svarbu tinkamai parinkti dažų konsistenciją, jeigu oro padavimo srauto negalima reguliuoti. Jeigu Jūsų naudojamas oro kompresorius reguliuojasi, tai galite pabandyti keisti oro slėgį anksčiau nurodytame intervale, kol pasieksite norimą rezultatą.

  Nepriklausimai kokį aerografą Jūs naudojate - visada tinkamai jį prižiūrėkite. Tokiam jautriam prietaisui, be abejonės toks yra aerografas,  reikia ypatingai švarios priežiūros. Nepatingėkite dar kartą jį praplauti ne tik pabaigus darbą, bet ir darbo metu. Adata privalo laisvai judėti, priešingu atveju prietaisas tinkamai nefunkcionuos. Nebandykite fiziniu būdu atpalaiduoti pridžiūvusios adatos. Aerografo viduje yra keletas jautrių tarpinėlių ir neatsargus veiksmai gali jas pažeisti. Dėl aerografų konstrukcijos ypatumų šios tarpinėlės atskirai pakeisti nėra galimybės, todėl reikės ieškoti kito prietaiso.

  Įeiti į Aerografų katalogą

 •  

Kreipkitės:
mob. 8 606 35555
el. p. info@efiltrai.lt

Mus rasite ir Facebook