Svetainės medis Į pradžią

Vandens filtrai. Vasaros sezono AKCIJOS. Gerbiami lankytojai, prieš užsisakydami vandens filtravimo įrenginį susisiekite Kontaktuose nurodytais tel. nr. ar el. paštu tam, kad galėtume įsitikinti įrangos tinkamumu, Jūsų, konkrečiu atveju. VANDENS FILTRAI.

Vandens filtrai geriamam vandeniui RO 5; RO 6; RO 7; RO 8 atbulinis - atvirkštinis osmosas Vandens filtrai, Automatiniai vandens filtrai kaina Akcija vandens filtrai Akcijos vandens filtrams Kasetiniai vandens filtrai RO membrana kainos

Vandens filtrai » Geriamo vandens filtrai

 • Atbulinis osmosas

  Atbulinis osmosas


  Membranų technologija

  Veikiamos aukšto slėgio, vandens molekulės ir kai kurios ištirpusios medžiagos (kurių dydis yra mažesnis už membranos porų dydį) prasiskverbia pro membraną, o kitos priemaišos yra sulaikomos. Praeidamas pro membraną valomas vanduo dalijasi į du srautus: filtratą (išvalytą vandenį) ir koncentratą (koncentruotą priemaišų tirpalą). Filtratas tiekiamas vartotojui, o koncentratas išbėga į nuotekas.
  Visos priemaišos, kurios yra didesnė už membranos poras, mechaniškai negali prasiskverbti pro membraną. Naudojant tokią technologiją, jeigu valomo vandens parametrai smarkiai pablogėja, išvalyto vandens kokybė vis tiek išlieka stabiliai aukšta.
    Membrana, skirtingai negu „kaupiamosios“ vandens valymo sistemos (aktyvuotos anglies, jonų mainų dervų sistemos ir pan.) nekaupia savyje priemaišų, todėl nėra tikimybės, kad šios priemaišos pateks į išvalytą vandenį.
  Sulaikomų dalelių dydį apsprendžia membranos struktūra, t.y. jos porų dydis. Pagal sulaikomų dalelių dydį membraninius procesus galima būtų suklasifikuoti taip:

  • mikrofiltracijos membranos;
  • ultrafiltracijos membranos;
  • nanofiltracijos membranos;
  • atbulinio osmoso membranos.

    Atbulinio osmoso membranos turi siauriausias poras, todėl jos yra selektyviausios. Jos sulaiko visas bakterijas ir virusus, didesnę ištirpusių druskų ir organinių medžiagų dalį (įskaitant geležį ir humuso junginius, suteikiančius vandeniui spalvą ir patogenines medžiagas). Atbulinio osmoso membranos sulaiko vidutiniškai 97-99% visų ištirpusių medžiagų. Tokios membranos naudojamos daugelyje pramonės šakų, kur reikia aukštos kokybės vandens (vandentiekis, alkoholinių ir nealkoholinių gamyba, maisto pramonė, farmacija, elektronikos pramonė ir pan.). Atbulinio osmoso membranos plačiai naudojamos buityje – atbulinio osmoso sistemos suteikia galimybę naudotis švariausiu vandeniu, atitinkančiu Sanitarines taisykles ir normas bei Europos geriamojo vandens kokybės standartus, o taip pat visus reikalavimus, keliamus buitinėje technikoje, šildymo sistemose ir santechnikoje naudojamam vandeniui.
    Naudojant dviejų pakopų atbulinį osmosą (vanduo du kartus leidžiamas pro atbulinio osmoso membranas) gaunamas distiliuotas ir demineralizuotas vanduo. Tokios sistemos yra ekonomiškai labiau apsimokančios alternatyvos distiliavimo-garinimo įrenginiams, jos yra naudojamos daugelyje gamybos sričių (galvanikoje, elektronikoje ir pan.).
    Membranų technologija plačiai paplito pramonėje ir buityje dėl keleto akivaizdžių privalumų:

  • visada aukšta išvalyto vandens kokybė;
  • skirtingai negu kaupiamosios vandens valymo sistemos (aktyvuota anglis, jonų mainų dervos ir pan.) membranos nekaupia savyje priemaišų, todėl nėra tikimybės joms patekti į išvalytą vandenį;
  • nedidelės eksploatacinės išlaidos;
  • ekologinis saugumas- nelieka cheminių atliekų ir reagentų;
  • reikia minimalios priežiūros;
  • kompaktiškumas.

  Vandens filtrai Ūdens filtri Water filter Wasserfilter

 •  

Kreipkitės:
mob. 8 606 35555
el. p. info@efiltrai.lt

Mus rasite ir Facebook