Svetainės medis Į pradžią

Vandens filtrai. Vasaros sezono AKCIJOS. Gerbiami lankytojai, prieš užsisakydami vandens filtravimo įrenginį susisiekite Kontaktuose nurodytais tel. nr. ar el. paštu tam, kad galėtume įsitikinti įrangos tinkamumu, Jūsų, konkrečiu atveju. VANDENS FILTRAI.

Vandens filtrai geriamam vandeniui RO 5; RO 6; RO 7; RO 8 atbulinis - atvirkštinis osmosas Vandens filtrai, Automatiniai vandens filtrai kaina Akcija vandens filtrai Akcijos vandens filtrams Kasetiniai vandens filtrai RO membrana kainos

Vandens filtrai

 • VANDENS FILTRAI

  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Palangoje, bei apskrityse.

  Vandens filtrai skyriuje Jūs rasite susistemintą vandens filtrų katalogą. Patikslinti informaciją apie Jus sudominusį vandens filtravimo įrenginį ar norėdami konsultuotis prašom susisiekti: elektroniniu paštu arba skambinkit telefonu +370 606 35555.

  Vandens filtravimo įrenginių nuorodos Jus nukreips į kitus internetinės svetainės puslapius, kur rasite išsamią informaciją.

  Renkantis vandens valymo (filtravimo) sistemą savo būstui (butui, kotedžui, daugiabučiam namui arba visai gyvenvietei), reikia atsižvelgti į tai, kad vanduo bus naudojamas ūkiniais-buitiniais tikslais (skalbimui, indų plovimui ir pan.), o taip pat gėrimui ir valgiui gaminti.

  Optimali vandens kokybė, kurios reikia kiekvienai jo pritaikymo sričiai, pasiekiama naudojant atitinkamas vandens filtravimo sistemas. Tokios sistemos įprastai skirstomos į tas, kurios montuojamos įvado vietoje (ten, kur vanduo patenka į namą) ir tas, kurios montuojamos naudojimo vietoje (pavyzdžiui, virtuvėje). Pirmosios sistemos pritaiko vandenį ūkiniams-buitiniams poreikiams (jis naudojamas skalbimo mašinose, juo galima plauti indus, naudoti duše). Antrosios sistemos gamina geriamąjį vandenį. Suprantama, kad reikalavimai vandens švarumui pirmuoju ir antruoju atveju turi skirtis. Priešingu atveju geriamasis vanduo bus naudojamas ūkio reikmėms, arba bus geriamas tinkamai neišvalytas vanduo.

  Kalbant apie konkretų namą, galutinė vandens valymo sistemos įrangos sudėtis gali būti nustatyta tik ištyrus vandenį ir įvertimus reikiamą našumą.

  Jeigu į namą vanduo tiekiamas iš miesto vandentiekio, yra didelė tikimybė, kad vandens patekimo į namą vietoje reikės mechaninio valymo filtro. Vandens minkštinimo filtras yra būtinas tik tada, jeigu name naudojami vandens šildymo prietaisai. Nežiūrint to, visais kitais atvejais taip pat rekomenduojama minkštinti vandenį. Be to, vandens minkštinimo filtras padės surinkti liekamąją geležį, kurios gali pasitaikyti netgi vandentiekio vandenyje.

  Jeigu vanduo tiekiamas iš individualaus arba kolektyvinio gręžinio – viską apspręs vandens kokybė.

  Vienu ir kitu atveju mūsų įmonės specialistai, remdamiesi vandens tyrimais, gali parinkti optimalią vandens valymo sistemą iš plataus gaminių asortimento, kurį siūlo UAB ''R.O. Optimalūs sprendimai''.

  Bet kuriuo atveju, galutiniame vandens valymo etape – naudojimo vietoje – rekomenduojama įrengti geriamojo vandens ruošimo sistemą, analogišką butuose naudojamoms sistemoms. Galbūt kažkas pritaikys ir kokią nors komercinę vandens valymo sistemą.

  Komercinės vandens filtrų sistemos sudarytos tuo pačiu principu, kaip ir sistemos, skirtos kotedžams, tačiau jos pasižymi didesniu našumu.

  Galima įrengti centralizuotą arba paskirstytą sistemą.

  Įrengiant centralizuotą sistemą, sukuriama viena pakankamai galinga vandens ruošimo sistema, kurioje yra visos vandens valymo pakopos „tiekimo vietoje“, o butuose arba namuose montuojamos tik „naudojimo vietos“ sistemos, t.y. geriamojo vandens ruošimo sistemos.

  Įrengiant paskirstymo sistemą, centralizuotai atliekami tik kai kurie vandens filtravimo etapai (pavyzdžiui, mechaninis filtravimas, geležies šalinimas, sterilizacija ultravioletiniais spinduliais – gyvenvietėje, kur vanduo tiekiamas iš gręžinio), o dalis vandens valymo įrengimų vandens minkštinimui, geriamojo vandens ruošimui – įrengiama ir sureguliuojama kiekviename name arba bute pagal šeimininkų pageidavimus.

  Kiekvienu konkrečiu atveju sprendimas, kokią vandens filtravimo sistemą pasirinkti, priimamas atsižvelgiant ne tik į vandens kokybę, bet ir į bendrą sistemos patikimumą ir techninius-ekonominius rodiklius. Platus UAB ''R.O. Optimalūs sprendimai'' siūlomų produktų pasirinkimas leidžia lanksčiai spręsti kiekvieno užsakovo vandens kokybės problemas.

   

  Mechninio valymo vandens filtrai namui

  Mechaninio valymo vandens filtrai

   

  Šalina neištirpusias mechanines daleles, smėlį, rūdis ir kitas mechaninеs priemaišas

  Vandens nugeležinimo filtrai namui

  Vandens nugeležinimo filtrai

   

  Vandens nugeležinimas t.p. mangano ir sieros vandenilio šalinimas

   

  Automatiniai vandens minkštinimo filtrai namui

  Vandens minkštinimo filtrai

   

  Vandens minkštinimas t.p. šalina nedidelius geležies kiekius

  Vandens minkštinimo filtrai

  Kompaktiški vandens minkštinimo filtrai

   

  Vandens minkštinimas t.p. šalina nedidelius geležies kiekius

  Anglies vandens filtrai

  Angliniai vandens filtrai

   

  Gerina organoleptines savybes (šalina pašalinį skonį, kvapą bei spalvotumą)

  Vandens filtras geriamam vandeniui

  Vandens filtravimo sistemos  geriamojo vandens ruošimui

   

  Atbulinio osmoso įranga geriamo vandens gamybai

   

   


   
   

 •  

Kreipkitės:
mob. 8 606 35555
el. p. info@efiltrai.lt

Mus rasite ir Facebook