Svetainės medis Į pradžią

Vandens filtrai. Žiemos sezono AKCIJOS. Gerbiami lankytojai, prieš užsisakydami vandens filtravimo įrenginį susisiekite Kontaktuose nurodytais tel. nr. ar el. paštu tam, kad galėtume įsitikinti įrangos tinkamumu, Jūsų, konkrečiu atveju. VANDENS FILTRAI.

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias ...

Vandens filtrai geriamam vandeniui RO 5; RO 6; RO 7; RO 8 atbulinis - atvirkštinis osmosas Vandens filtrai, Automatiniai vandens filtrai kaina Akcija vandens filtrai Akcijos vandens filtrams Kasetiniai vandens filtrai RO membrana kainos

Žinių bazė » Aktyvuotosios anglies granulės

 • Aktyvuotosios anglies granulės

  Pritaikymas (Aktyvuotos anglies vandens filtrų katalogas)

  Aktyvuotosios anglies granulės plačiai naudojamos kaip adsorbentai ruošiant vandenį, dažniausiai gerinant organoleptines vandens savybes, t.y. nemaloniam skoniui, kvapui ir spalvai šalinti.

  Išvystyta aktyvuotosios anglies porų struktūra ir dėl to esantis didelis paviršiaus plotas užtikrina efektyvų anglies naudojimą iš valomo vandens šalinant liekamąjį chlorą, o taip pat didelės molekulinės masės organinius junginius, kurių buvimas vandenyje ir apsprendžia jo organoleptines savybes.

  Siekiant išvengti „susigulėjimo“ efekto ir užtikrinti maksimaliai išnaudoti adsorbcines aktyvuotos anglies savybes, retkarčiais būtina atlikti purenantį atgalinį praplovimą.

  Šiuolaikinei aktyvuotajai angliai būdingas stiprus pasipriešinimas trinčiai ir mechaniniam poveikiui atbulinio praplovimo metu. Dėl didelio abrazyvinio atsparumo aktyvuota anglis gali atlaikyti labai daug filtravimo ciklų, todėl ją naudoti ekonomiškai apsimoka ne tik buityje ir versle, bet ir pramoninėse vandens valymo sistemose. Aktyvuotosios anglies tarnavimo laiką apsprendžia jos adsorbcinė geba, kuri yra skirtinga kiekvienos rūšies šalinamų medžiagų atžvilgiu.

  Egzistuoja aktyvuotosios anglies, išnaudojusios savo adsorbcinę gebą, atnaujinimo būdai. Tačiau šiems metodams reikalinga speciali technologija, todėl anglies adsorbcinių savybių atstatymas buitinėse, komercinėse ir netgi nedidelėse pramoninėse sistemose yra ekonomiškai nenaudingas. Todėl išnaudota aktyvuotoji anglis dažniausiai yra keičiama.

   

 •  

Kreipkitės:
mob. 8 606 35555
el. p. info@efiltrai.lt

Mus rasite ir Facebook