Svetainės medis Į pradžią

Vandens filtrai. Žiemos sezono AKCIJOS. Gerbiami lankytojai, prieš užsisakydami vandens filtravimo įrenginį susisiekite Kontaktuose nurodytais tel. nr. ar el. paštu tam, kad galėtume įsitikinti įrangos tinkamumu, Jūsų, konkrečiu atveju. VANDENS FILTRAI.

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias ...

Vandens filtrai geriamam vandeniui RO 5; RO 6; RO 7; RO 8 atbulinis - atvirkštinis osmosas Vandens filtrai, Automatiniai vandens filtrai kaina Akcija vandens filtrai Akcijos vandens filtrams Kasetiniai vandens filtrai RO membrana kainos

Žinių bazė » Užpilamojo filtro be cheminės regeneracijos veikimas

 • Užpilamojo filtro be cheminės regeneracijos veikimas.

  Šiam, gana dažnai pasitaikančiam, regeneruojamųjų vandens filtrų tipui priklauso, pavyzdžiui, mechaninio valymo filtrai (AM tipo), oksiduojantys filtrai, šalinantys geležį (AGO tipo), adsorbciniai (anglies) filtrai (AA tipo).

  Visų šių filtrų sandara yra panaši (žr. skyrių „Vandens filtro sandara“) ir turi vienodą veikimo algoritmą, kuris sudarytas iš žemiau aprašytų ciklų.

  1. Vandens valymas (Service)

  Vandens valymo ciklas. Nevalytas vanduo per padavimą patenka į filtrą, prateka pro filtruojančio užpilo sluoksnį ir išvalytas pro apatinį skirstytuvą ir centrinį vamzdį patenka į išleidimo (valyto vandens) liniją.

  Ciklo trukmė priklauso nuo vandens taršos lygio ir filtravimo užpildo rūšies, tačiau šis ciklas nesitęsia ilgiau kaip 6 – 7 dienas.

   

   

   

   

   

   

  2. Atbulinis praplovimas (Backwash)

  Intensyvaus filtruojančiosios terpės atgalinio plovimo ciklas. Iš esmės šis ciklas ir yra regeneracijos ciklas, t.y. užpildo filtravimo savybių atstatymo ciklas. Dėl to tokio tipo filtrai dažnai vadinami „vandens filtrai su atbuliniu praplovimu“. Neišvalytas vanduo iš įeigos centriniu vamzdžiu ir pro apatinį skirstytuvą patenka iš filtruojančiojo užpildo apačios priešinga vandens srautui valymo cikle kryptimi (iš čia ir plovimo pavadinimas – „atbulinis“), supurena užpildą ir išplauna susikaupusius nešvarumus. Nešvarus vanduo patenka į išleidimo sistemą. Išlieka galimybė vandeniui patekti į sistemos išleidimo angą (dėl priešgaisrinio saugumo), tačiau vanduo neišvalytas tekės tiesiai filtru, todėl regeneracijos metu tokį vandenį naudoti nepatartina.

  Trukmė – 5-20 minučių.


   

   

   

   

   

   

   

   

  3. Spartusis plovimas (Rapid rinse)

  Plovimas vyksta ta pačia kryptimi, kaip ir vandens valymo ciklo metu, tačiau vanduo išteka ne pro išleidimo angą, o išleidžiamas į kanalizaciją. Šio plovimo paskirtis – išleisti į kanalizaciją likusius nešvarumus ir pirmąją dalį išvalyto vandens. Spartusis plovimas taip pat šiek tiek sutankina filtruojamosios terpės sluoksnį, todėl kartais yra vadinamas „suspaudimo“ plovimu. Išlieka galimybė vandeniui patekti į sistemos išleidimo angą (dėl priešgaisrinio saugumo), tačiau tokį vandenį šiame etape naudoti nepatartina.

  Ciklo trukmė – 5-10 minučių.

   

   

 •  

Kreipkitės:
mob. 8 606 35555
el. p. info@efiltrai.lt

Mus rasite ir Facebook