Svetainės medis Į pradžią

Vandens filtrai. Vasaros sezono AKCIJOS. Gerbiami lankytojai, prieš užsisakydami vandens filtravimo įrenginį susisiekite Kontaktuose nurodytais tel. nr. ar el. paštu tam, kad galėtume įsitikinti įrangos tinkamumu, Jūsų, konkrečiu atveju. VANDENS FILTRAI.

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias ...

Vandens filtrai geriamam vandeniui RO 5; RO 6; RO 7; RO 8 atbulinis - atvirkštinis osmosas Vandens filtrai, Automatiniai vandens filtrai kaina Akcija vandens filtrai Akcijos vandens filtrams Kasetiniai vandens filtrai RO membrana kainos

Žinių bazė » Osmosas

 • Osmosas

   

  Osmoso reiškinys remiasi visų gyvų organizmų medžiagų apykaita. Dėl šios apykaitos į kiekvieną gyvą ląstelę patenka maistinės medžiagos, arba, priešingai, pašalinamos nereikalingos medžiagos.

  Osmoso reiškinys vyksta tuomet, kai du skirtingos koncentracijos druskos tirpalai atskirti pusiau pralaidžia membrana.

  Ši membrana praleidžia tam tikro dydžio molekules ir jonus, bet nepraleidžia medžiagų, kurių molekulės yra didesnės. Taip vandens molekulės gali praeiti pro membraną, o vandenyje ištirpusių druskų – ne.

  Jeigu skirtingose pusiau pralaidžios membranos pusėse yra skirtingos koncentracijos druskų tirpalai, vandens molekulės judės pro membraną iš silpnesnės koncentracijos tirpalo į didesnės koncentracijos tirpalą, padidindamos skysčio lygį. Dėl osmoso reiškinio vanduo pereina pro membraną netgi tuo atveju, jei abu tirpalai yra veikiami vienodo išorinio slėgio.

  Dviejų skirtingos koncentracijos tirpalų aukščio lygio skirtumas yra proporcingas jėgai, kurios veikiamas vanduo prasiskverbia pro membraną. Ši jėga yra vadinama „osmoso slėgiu“.

 •  

Kreipkitės:
mob. 8 606 35555
el. p. info@efiltrai.lt

Mus rasite ir Facebook