Svetainės medis Į pradžią

Vandens filtrai. Pavasario sezono AKCIJOS. Gerbiami lankytojai, prieš užsisakydami vandens filtravimo įrenginį susisiekite Kontaktuose nurodytais tel. nr. ar el. paštu tam, kad galėtume įsitikinti įrangos tinkamumu, Jūsų, konkrečiu atveju. VANDENS FILTRAI.

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias ...

Vandens filtrai geriamam vandeniui RO 5; RO 6; RO 7; RO 8 atbulinis - atvirkštinis osmosas Vandens filtrai, Automatiniai vandens filtrai kaina Akcija vandens filtrai Akcijos vandens filtrams Kasetiniai vandens filtrai RO membrana kainos

Žinių bazė » Filtro pasirinkimo tikslas

 • Filtro pasirinkimo tikslas

   

  Renkantis vandens valymo sistemą savo būstui (butui, kotedžui, daugiabučiam namui arba visai gyvenvietei), reikia atsižvelgti į tai, kad vanduo bus naudojamas ūkiniais-buitiniais tikslais (skalbimui, indų plovimui ir pan.), o taip pat gėrimui ir valgiui gaminti.

  Optimali vandens kokybė, kurios reikia kiekvienai jo pritaikymo sričiai, pasiekiama naudojant atitinkamas vandens valymo sistemas. Tokios sistemos įprastai skirstomos į tas, kurios montuojamos įleidimo vietoje (ten, kur vanduo patenka į namą) ir tas, kurios montuojamos naudojimo vietoje (pavyzdžiui, virtuvėje). Pirmosios sistemos pritaiko vandenį ūkiniams-buitiniams poreikiams (jis naudojamas skalbimo mašinose, juo galima plauti indus, naudoti duše). Antrosios sistemos gamina geriamąjį vandenį. Suprantama, kad reikalavimai vandens švarumui pirmuoju ir antruoju atveju turi skirtis. Priešingu atveju geriamasis vanduo bus naudojamas ūkio reikmėms, arba bus geriamas tinkamai neišvalytas vanduo.

  Norint geriau suprasti buitinių (o taip pat ir komercinių bei pramoninių) sistemų sandarą, bus naudinga susipažinti su „Tipine vandens valymo schema“. Schema pritaikyta gyvenamajam namui, tačiau ji yra pakankamai universali ir tinka visoms pritaikymo sritims.

  Tokioms sistemoms būdingas kompaktiškumas ir palyginti nedidelis našumas. Išskirtinis tokio tipo sistemų bruožas yra tas, kad jos dažniausiai naudojamos miesto vandentiekio vandeniui valyti, t.y. vandeniui, jau valytam miesto valymo įrenginiuose. Skirtingai, pavyzdžiui, nuo gręžinių vandens, toks vanduo yra chloruotas, tačiau kita vertus, jame paprastai būna mažiau kitokių priemaišų. Todėl butuose galima naudoti pakankamai kompaktiškus įrenginius.

  Jei iki šiol nepažvelgėte į skyrių „Tipinė vandens valymo schema“, tai pats laikas tai padaryti. Šiame skyriuje ypatingai gerai paaiškinami individualaus namo vandens valymo sistemos įrengimo principai.

  Kalbant apie konkretų namą, galutinė vandens valymo sistemos įrangos sudėtis gali būti nustatyta tik ištyrus vandenį ir įvertimus reikiamą našumą.

  Jeigu į namą vanduo tiekiamas iš miesto vandentiekio, yra didelė tikimybė, kad vandens patekimo į namą vietoje reikės mechaninio valymo filtro. Vandens minkštinimo filtras yra būtinas tik tada, jeigu name naudojami vandens šildymo prietaisai. Nežiūrint to, visais kitais atvejais taip pat rekomenduojama minkštinti vandenį. Be to, vandens minkštinimo filtras padės surinkti liekamąją geležį, kurios gali pasitaikyti netgi vandentiekio vandenyje.

  Jeigu vanduo tiekiamas iš individualaus arba kolektyvinio gręžinio – viską apspręs vandens kokybė.

  Vienu ir kitu atveju mūsų įmonės specialistai, remdamiesi vandens tyrimais, gali parinkti optimalią vandens valymo sistemą iš plataus gaminių asortimento, kurį siūlo UAB ''R.O. Optimalūs sprendimai''.

  Bet kuriuo atveju, galutiniame vandens valymo etape – naudojimo vietoje – rekomenduojama įrengti geriamojo vandens ruošimo sistemą, analogišką butams naudojamoms sistemoms. Galbūt kažkas pritaikys ir kokią nors komercinę vandens valymo sistemą.

  Komercinės sistemos sudarytos tuo pačiu principu, kaip ir sistemos, skirtos kotedžams, tačiau jos pasižymi didesniu našumu.

  Galima įrengti centralizuotą arba paskirstytą sistemą.

  Įrengiant centralizuotą sistemą, sukuriama viena pakankamai galinga vandens ruošimo sistema, kurioje yra visos vandens valymo pakopos „tiekimo vietoje“, o butuose arba namuose montuojamos tik „naudojimo vietos“ sistemos, t.y. geriamojo vandens ruošimo sistemos.

  Įrengiant paskirstymo sistemą, centralizuotai atliekami tik kai kurie vandens valymo etapai (pavyzdžiui, mechaninis filtravimas, geležies šalinimas, sterilizacija ultravioletiniais spinduliais – gyvenvietėje, kur vanduo tiekiamas iš gręžinio, o dalis vandens valymo įrengimų vandens minkštinimui, geriamojo vandens ruošimui – įrengiama ir sureguliuojama kiekviename name arba bute pagal šeimininkų pageidavimus.

  Kiekvienu konkrečiu atveju sprendimas, kokią valymo sistemos įrengimo schemą pasirinkti, priimamas atsižvelgiant ne tik į vandens kokybę, bet ir į bendrą sistemos patikimumą ir techninius-ekonominius rodiklius. Platus UAB ''R.O. Optimalūs sprendimai'' siūlomų produktų pasirinkimas leidžia lanksčiai spręsti kiekvieno kliento problemas.

  Įeiti į produktų katalogą

 •  

Kreipkitės:
mob. 8 606 35555
el. p. info@efiltrai.lt

Mus rasite ir Facebook