Svetainės medis Į pradžią

Vandens filtrai. Vasaros sezono AKCIJOS. Gerbiami lankytojai, prieš užsisakydami vandens filtravimo įrenginį susisiekite Kontaktuose nurodytais tel. nr. ar el. paštu tam, kad galėtume įsitikinti įrangos tinkamumu, Jūsų, konkrečiu atveju. VANDENS FILTRAI.

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias ...

Vandens filtrai geriamam vandeniui RO 5; RO 6; RO 7; RO 8 atbulinis - atvirkštinis osmosas Vandens filtrai, Automatiniai vandens filtrai kaina Akcija vandens filtrai Akcijos vandens filtrams Kasetiniai vandens filtrai RO membrana kainos

Žinių bazė » Filtravimo užpilas MANGANESE GREENSAND

 • Filtravimo užpilas MANGANESE GREENSAND

  Pritaikymas

  MANGANESE GREENSAND yra mangano ceolitas, gaunamas apdorojant gamtinį mineralą glaukonitą, vadinamą „žaliuoju smėliu“ (greensand).

  GREENSAND iš gamtinio vandens efektyviai šalina geležį, manganą ir sieros vandenilį. Dėl reakcijų, vykstančių GREENSAND granulių paviršiuje, tirpios mangano, geležies druskos ir sieros vandenilis oksiduojasi iki netirpių formų ir yra sulaikomos filtravimo užpilo sluoksnyje (taip pat žr. skyrių „Geležies šalinimo būdai. Katalizinis oksidavimas“).

  Pro filtrą praleidus tam tikrą vandens kiekį, kitaip tariant, išnaudojus oksidavimo gebą, GREENSAND užpilas regeneruojamas kalio permanganatu.

  GREENSAND užpilą galima naudoti dviejose skirtingose technologijose: su periodiška arba pastovia regeneracija. Technologijos pasirinkimas priklauso nuo valomame vandenyje esančios geležies arba mangano koncentracijos.

  Privalumai

  • MANGANESE GREENSAND yra gana lankstus gaminys, kuris dėl savo katalizinių savybių gali labai sumažinti geležies ir mangano kiekį valomame vandenyje. Daugeliu atvejų yra efektyviau naudoti GREENSAND, negu aeruoti, chloruoti ar filtruoti vandenį.

  • Be katalizinių savybių GREENSAND pasižymi keletu unikalių savybių, kurios leidžia maksimaliai sunaikinti oksidavimo agentus, pavyzdžiui, kalio permanganatą, chlorą arba ištirpusį deguonį; tai padidina pagreitinti ir užbaigti oksidavimo reakcijas.

  • Dėl granulių formos ir jų smulkumo, dėl paprasto naudojimo, o taip pat dėl ilgo tarnavimo laiko GREENSAND efektyviai filtruoja net praėjus daugeliui metų.

  « Įeiti į šio tipo vandens nugeležinimo filtų katalogą

 •  

Kreipkitės:
mob. 8 606 35555
el. p. info@efiltrai.lt

Mus rasite ir Facebook